بله، علاوه بر سنسور شما نیاز به یک گیت وی برای دریافت اطلاعات سنسور دارید. (به عنوان مثال در منزل، شما برای وصل شدن به اینترنت نیاز به یک مودم دارید و با گوشی به مودم وصل می شوید و مودم اطلاعات را داخل شبکه اینترنت به اشتراک می گذارد) در سیستم ما هم حسگرها اطلاعات را به صورت بی سیم برای گیت وی ارسال می کنند و گیت وی اطلاعات را برای سرور در شبکه اینترنت ارسال می کند و در نهایت شما از طریق اپلیکیشن موبایل اطلاعات حسگرها را مشاهده می کنید.

سنسورهای ویرا، بسته به نوع سنسور کمیت فیزیکی و یا شیمیایی را اندازه گیری کرده و به صورت بی سیم  اطلاعات را به گیت وی ارسال می کند و گیت وی اطلاعات را به کلود ویرا ارسال و از طریق اپلیکیشن یا برنامه تحت وب، اطلاعات سنسور نمایش داده می شود.

خیر، سنسورها اطلاعات خود را بدون نیاز به سیمکارت و یا اینترنت به گیت وی ارسال می کنند.

گیت وی از سه طریق می تواند به اینترنت اتصال داشته باشد.

۱. از طریق کابل شبکه

۲. از طریق WIFI

۳. سیم کارت

بله، نصب و راه اندازی سنسورها بسیار آسان می باشد. و شما تنها سنسور را در محلی که نیاز دارید دما یا رطوبت اندازه گیری شود قرار داده و کلید آن را روشن می کنید و از طریق اپلیکیشن اطلاعات را می توانید مشاهده کنید.

سنسورها به یک باتری از نوع لیتیوم مجهز می باشند. که طول عمر آنها تقریبا ۲ سال می باشد. و زمانی که ۸۰ درصد توان باتری مصرف شده باشد الارم تعویض باطری برای شما ارسال می شود.

شما می توانید از طریق شماره تماس ۰۲۶۳۴۹۸۱۳۵۱ تماس گرفته و مستقیما با واحد فروش در ارتباط باشید. یا با شماره همراه ۰۹۳۵۴۵۰۸۶۴۱ تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام خود ارسال نمایید.

شفارش ها در تهران و البرز با پیک و در شهرستان از طریق پست  ارسال خواهند شد.